«Legal style» — це команда фахівців з багаторічним адвокатським досвідом в сфері захисту прав фізичних та юридичних осіб.

Деякі з них вміло поєднують юридичну практику з науково-дослідною роботою в провідних українських та закордонних навчальних закладах, що, безумовно, слугує основою для ефективної розробки правових стратегій захисту прав людини та інтересів бізнесу, їх успішної реалізації в умовах нинішніх правових реалій.

Одним із основних орієнтирів в роботі  фахівців «Legal Style» є, безумовно, Людина, її права та свободи, відтак, в роботі активно застосовується міжнародна судова практика, зокрема, Європейського Суду з прав людини та найбільш авторитетного серед судів конституційної юрисдикції – Федерального Конституційного Суду  Німеччини. Істотна частка зусиль нашої команди спрямована й на захист прав та інтересів бізнесу, особливо в рамках нинішніх ринкових та глобалізаційних процесів, нерідко вразливих для її учасників.

Наші спеціалісти – постійні учасники міжнародно-правових заходів: симпозіумів, конференцій, семінарів, присвячених механізмам захисту прав людини, тому  почерпнутий досвід успішно проектується ними в щоденній професійній діяльності.

Серед партнерів компанії «Legal style» — заслужені юристи України, судді найвищих судових органів України та Європейського Суду з прав людини.

Таким чином, практичний досвід наших адвокатів дозволяє займатися найскладнішими юридичними справами, часто іменованими, як безнадійні або резонансні.

Особливістю роботи нашої команди є комплексний та індивідуальний підхід до кожної окремої справи.

І найголовніше, основа, мета та кінцевий результат нашої роботи повністю співпадають – це  найефективніший правовий захист.

 

Перевести »